• Пн-Пт – з 09:00 до 18:00
  • Сб – з 09:00 до 14:00
  • Нд - вихідний

Кеди Converse. Як відрізнити оригінал від підробки?

Кеди Converse вже давно завоювали славу по всьому світу завдяки своєму лаконічному дизайну та комфорту. Не оминула ця інформація і компанії, які почали випускати підроблені моделі, що розрізняються за якістю. І якщо неякісне взуття легко виявити, то репліки класу «люкс» відрізнити від оригіналу не так легко. На що слід звертати увагу при виборі нового взуття і чим підробка видає себе — розповімо у цій статті.

Вміти вибирати оригінальні моделі важливо, тому що фальшиві кеди:

  • швидко псуються: у них починає стиратися підошва і рватися тканина;
  • викликають дискомфорт під час ходьби;
  • довге використання такого взуття призводить до плоскостопості або навіть деформації стопи.

 

Основні відмінності підробки від оригіналу

Як тільки ви вирішили купити кеди Конверс і отримали своє замовлення, обов’язково перевірте пакування. У оригінальних моделей вона повинна бути виконана з щільного картону чорного кольору і не мати на собі ніяких китайських ієрогліфів. Її розмір зобов’язаний повністю відповідати габаритам пари. Крім цього, на справжній коробці розташовують спеціальну наклейку — вона містить штрих-код, фото обраної пари та її унікальний код, QR-код.

Відкриваючи коробку, також зверніть увагу, у що упакована пара — оригінали кладуть у білий взуттєвий папір.

                                                                                  Фото: https://converse.in.ua/kak-otlichit-poddelki-ot-originala-converse-all-star.html

Тепер, коли все розпаковано, уважно огляньте модель. Оригінали виготовляють з якісної парусини — щільного матеріалу, який відштовхує бруд. Це дозволяє кедам довше зберігати свій первісний вигляд. Репліки зазвичай роблять з тонших матеріалів, на яких спочатку можна зустріти різні плями. Особливо це помітно, коли замовляються кеди Конверс жіночі у світлих відтінках.

Слід також подивитися на якість рядків. Нитки виробника трохи виблискують і складають один рівний рядок, з якого ніщо не вибивається.

 Фото: https://thedb.ru/upload/image/2019/3_9.jpg

Підошва також може вказати на підробку. У справжньої пари вона буде товстою, рельєфною і цілою — ви не зустрінете жодних подряпин, відколів та інших пошкоджень. Крім цього, на гумі буде розташована назва фірми, вибитий розмір і додатковий напис «All Star». Її також слід перевірити на помилки.

Оригінальні Конверси якісні навіть всередині — їх устілка м’яка та щільна. Вона жовтого кольору з синім чітким написом Converse, у той час, як у підробки вона найчастіше світліше та з розмитим або виконаним іншим шрифтом написом.

Фото: https://converse.in.ua/kak-otlichit-poddelki-ot-originala-converse-all-star.html

Особливу увагу слід звернути на п’яту та мисок. Ці дві частини найчастіше піддаються різним пошкодженням (особливо актуально, коли купуються кеди Конверс чоловічі), тому п’ята у справжніх пар має додаткову підкладку. Вона також жовтого кольору. У підроблених варіантів вона біла і дуже тонка. Носок оригіналу буде товстішим і заокругленим, його не можна продавити.

Фото: https://converse.in.ua/kak-otlichit-poddelki-ot-originala-converse-all-star.html

На язичку кед розташовується спеціальний ярличок, на якому вказана країна виготовлення, точний розмір (він обов’язково записаний у см) й інформація про матеріали. Маркування у міліметрах сигналізує про те, що перед вами товар, розрахований на країни Азії.

Фото: https://size-up.ru/wp-content/uploads/2018/01/converse_obmetka.jpg

Таким чином, безліч дрібних деталей зможуть видати неякісний продукт.

Не дайте себе обдурити та ретельно перевіряйте ті магазини, в яких збираєтеся замовляти взуття!

Онлайн