Блоги

  • Активний розвиток бізнесу та його масштабування на нові ринки нині складно уявити без залучення онлайн ресурсів. Власний сайт дозволяє бренду охопити ширше коло аудиторії, привабити нових клієнтів, підвищити впізнаваність та зміцнити репутацію, налагодити взаємний зв'язок зі споживачами. Фахівці заявляють, що seo просування у його звичному форматі уже не має тієї ефективності, що раніше. Алгоритми ранжування сайтів у пошуковій видачі Google змінюються та вдосконалюються. На першому місці сьогодні не бездумна автоматична оптимізація, а реакції та поведінка користувачів системи. Саме тому у ТОП видачі Google потрапляють ресурси, максимально релевантні пошуковому запиту, цікаві та корисні для клієнта.
  • За час існування промисловості, людина встигла неслабо нашкодити планеті. Щоб вибачитися і зберегти хоча б деякі природні ресурси, бренди почали виробляти ековзуття. Це може бути взуття з переробленого пластику або кросівки з переробленого сміття. Використання вторсировини дозволяє зберегти ресурси планети, на якій ми з вами живемо. Також у тренд увійшли біорозкладні кросівки, які швидше розкладаються, не забруднюючи при цьому планету на багато років.
  • Доля онлайн-продажів в загальній динаміці світової економіки зростає шаленими темпами. Згідно з дослідженнями, наданих Rakuten Marketing , близько 60% користувачів інтернет щоденно взаємодіють з інформацією, отриманою від лідерів думок. Щодо прийняття рішення про покупку, то для 41% з них рекомендація продукту блогером стає одним з визначальних факторів.
  • Ми живемо в епоху високих технологій, коли з’являються «розумні» годинники, будинки і пилососи. Тож не буде дивним, якщо з’являться і «розумні» бігові кросівки. Однак варто відзначити, що комп’ютеризувати спортивне взуття намагаються ще з 80-х років, часом пропонуючи досить цікаві концепції.
  • Ринок рітейлу розвивається та змінюється з неймовірною швидкістю. Конкуренція зростає, змінюються поведінкові реакції покупців, звичні класичні маркетингові методи не завжди дозволяють досягти очікуваних результатів. Якщо раніше пріоритетним напрямком роботи компаній був продукт та ціноутворення, то тепер усі ключові акценти спрямовані на клієнта та сервіс. Передбачувальна аналітика — комплекс прийомів та алгоритмів, розроблених із застосуванням штучного інтелекту та машинного навчання, що дозволяють прогнозувати результати в майбутньому на основі зібраних масивних баз даних з минулого та теперішнього.
  • Зима — не привід припиняти тренування, у тому числі пробіжки. На свіжому повітрі спорт дається набагато краще, адже можна вільно дихати і отримувати природну терморегуляцію тіла, яку рідко вдається досягти у зальних умовах. Узимку на пробіжці, звичайно ж, потрібно забезпечити себе відповідною екіпіровкою — у ній повинно бути комфортно і тепло. Підібрати термобілизну, штани або лосини, світшот або іншу кофту ви зможете легко, особливо якщо давно займаєтеся пробіжками. Однак як захистити шию і голову від вітру, снігу, поту та інших неприємностей? Найкраще купити бафф, шарф або шапку. Що таке шарф або шапка для бігу — зрозуміло, але чим примітний бафф?
  • TikTok — доволі молода соцмережа, проте вона дуже стрімко набуває популярності. Якщо ще рік тому додаток сприймався виключно як розважальна платформа з юною неплатоспроможною аудиторією, то нині вже доволі багато великих брендів зрозуміли, що реклама в тік ток може стати хорошим інструментом просування. У 2021 році число користувачів мережі перевищило позначку у 800 000 000, а ядро аудиторії становлять чоловіки та жінки у віці 18-34 роки у відсотковому співвідношенні 40% та 60% відповідно. Щобільше, у жовтні 2021 ТікТок відкрив для українського бізнесу нові можливості у вигляді офіційного рекламного кабінету.
  • Вас коли-небудь цікавило те, хто такі снікерхеди? Напевно, ви чули таке поняття, але не вдавалися у деталі. Все дуже просто, адже снікерхед просто колекціонує кросівки. Так, це саме колекціонери кросівок, які цілком віддаються своєму хобі та навіть можуть непогано на ньому заробляти шляхом перепродажі деяких особливо цінних або рідкісних екземплярів. Як правило, снікерхеди збирають взуття для певного виду спорту — це можуть бути баскетбольні кросівки та футбольні бутси. Однак нерідко вони використовують це взуття і за призначенням.
  • Для багатьох зима стала періодом, коли саме час закутатися у сто шарів одягу і забути про моду. Але важливо пам’ятати, що можна бути стильним навіть холодної зими — і в цьому допоможуть модні зимові куртки 2021 - 2022. Завдяки тому, що все більше людей обирають як пріоритет комфорт, сьогодні бренди створюють не тільки красиві, але й зручні речі. Підтвердженням тому стали моделі, який ми зібрали у топ курток спеціально для вас. Дізнайтеся ж, які зимові куртки в моді саме зараз, і чим варто поповнити свій гардероб.
  • У березні 2020 року світова бізнес-спільнота завмерла від невідомості: чого чекати від пандемії та як вплине локдаун на економічні процеси. Багато компаній зазнали масових скорочень, довелося частково згортати потужності, а подекуди й визнавати банкрутство. Проте існують і приклади, що доводять — аналіз ринку, гнучкість, вміння адаптуватися до обставин не лише допомагають втриматися на плаву, а й стають рушійною силою успіху навіть в умовах кризи. Пропонуємо 5 історій успіху людей, котрі не побоялися розпочати бізнес в карантин.