Блоги

  • Сімку вважають числом удачі. Її хочуть бачити навіть на автомобільному номері. Настав час зізнатися у нашому ставленні до щасливих або нещасливих номерів. Напевно, хтось справді морочиться з приводу цифр. Хтось десь, але не в  7dreamsport . У назві нашої компанії сімка з'явилася випадково. Проте сьогодні ми повним ходом долаємо свій 13-річний рубіж  —   також для когось знакова цифра.
  • Напевно, ви багато чули про такий стиль, як кежуал? Сьогодні він найбільш популярний і поширений завдяки тому, що у його основі лежить комфорт. До кежуал гардеробу входить такий чоловічий та жіночий одяг, який дозволяє відмовитися від набридлої класики та строгості або яскравості та декоративності. Якщо ви все ще не зовсім розумієте, про що мова, то основні види та принципи цього стилю дозволять краще його відчути.
  • 4 серпня 2022 року у спортивному залі на вул. Симоненка, де безплатно проходять реабілітацію особи з інвалідністю, ми встановили нове спортивне обладнання. Тренажером та спортивним інвентарем вже користуються підопічні клубу. Відео з місця події та перелік обладнання дивіться нижче.
  • 02 липня у міському парку Івано-Франківська відбулася благодійна акція «Простір добра з 7dreamsport». Організатор події наша компанія за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради. Партнерами акції виступили спорт-клуб «Альянс», кондитер Ірина Когут та фея шоу-програм Олена Жекало. Благодійниками стали десятки франківчан та гостей міста.
  • Йдеться про Adaptive Physical Activity (APA) або Адаптивний спорт та фізкультуру. Наша компанія є ініціатором ідеї виступ  за підтримки Департаменту молодіжної політики та спорту Івано-Франківської міської ради.
  • Активний розвиток бізнесу та його масштабування на нові ринки нині складно уявити без залучення онлайн ресурсів. Власний сайт дозволяє бренду охопити ширше коло аудиторії, привабити нових клієнтів, підвищити впізнаваність та зміцнити репутацію, налагодити взаємний зв'язок зі споживачами. Фахівці заявляють, що seo просування у його звичному форматі уже не має тієї ефективності, що раніше. Алгоритми ранжування сайтів у пошуковій видачі Google змінюються та вдосконалюються. На першому місці сьогодні не бездумна автоматична оптимізація, а реакції та поведінка користувачів системи. Саме тому у ТОП видачі Google потрапляють ресурси, максимально релевантні пошуковому запиту, цікаві та корисні для клієнта.
  • За час існування промисловості, людина встигла неслабо нашкодити планеті. Щоб вибачитися і зберегти хоча б деякі природні ресурси, бренди почали виробляти ековзуття. Це може бути взуття з переробленого пластику або кросівки з переробленого сміття. Використання вторсировини дозволяє зберегти ресурси планети, на якій ми з вами живемо. Також у тренд увійшли біорозкладні кросівки, які швидше розкладаються, не забруднюючи при цьому планету на багато років.
  • Доля онлайн-продажів в загальній динаміці світової економіки зростає шаленими темпами. Згідно з дослідженнями, наданих Rakuten Marketing , близько 60% користувачів інтернет щоденно взаємодіють з інформацією, отриманою від лідерів думок. Щодо прийняття рішення про покупку, то для 41% з них рекомендація продукту блогером стає одним з визначальних факторів.
  • Ми живемо в епоху високих технологій, коли з’являються «розумні» годинники, будинки і пилососи. Тож не буде дивним, якщо з’являться і «розумні» бігові кросівки. Однак варто відзначити, що комп’ютеризувати спортивне взуття намагаються ще з 80-х років, часом пропонуючи досить цікаві концепції.
  • Ринок рітейлу розвивається та змінюється з неймовірною швидкістю. Конкуренція зростає, змінюються поведінкові реакції покупців, звичні класичні маркетингові методи не завжди дозволяють досягти очікуваних результатів. Якщо раніше пріоритетним напрямком роботи компаній був продукт та ціноутворення, то тепер усі ключові акценти спрямовані на клієнта та сервіс. Передбачувальна аналітика — комплекс прийомів та алгоритмів, розроблених із застосуванням штучного інтелекту та машинного навчання, що дозволяють прогнозувати результати в майбутньому на основі зібраних масивних баз даних з минулого та теперішнього.