Чи були у вас проблеми із вибором зимової куртки? Якщо ні, то ми вам щиро аплодуємо, бо для більшості це завдання із зірочкою. Підготували для вас ідеальний чек-лист для зимової куртки: якість товару, зовнішній вигляд, куди ж без цього, простота у догляді за курткою та доступна ціна!
Перше з чого варто почати свій пошук ідеальної куртки — це матеріал. Найчастіші матеріали, які можна зустріти серед популярних моделей відомих світових брендів:
- Нейлон. Плюси: міцний, не продувається, утримує тепло, швидко висихає. Мінуси: електризується, віддає постійне шарудіння при будь-якому русі.
- Бавовна. Плюси: підходить для алергіків, приємна на дотик. Мінуси: не підходить для дощу та сильного вітру.
- Мікрофібра. Плюси: не продувається та утримує тепло. Мінуси: висока ціна, електризація.
- Мембрана. Плюси: наявність додаткового шару дозволяє добре утримувати тепло та вологість. Must have для заняття зимовими видами спорту та для дітей, щоб захистити їх від небажаних захворювань. Мінус: висока ціна.
- Екошкіра. Плюси: легкість та приємність на дотик. Витримує сильні морози. Мінус: висока ціна.
Наповнення куртки
- Синтепон. Легкий та дешевий варіант. Не підходить для клімату із сильними морозами. З часом синтепон збивається, створюючи зовнішні дефекти на куртці. Штучні види пуху, наприклад — холлофайбер. Довго носиться. Підходить для алергіків. Має проблеми з утримуванням тепла.
- Тинсулейт. Майже ідеальний наповнювач. Довго носиться, придатний до низьких температур, не пропускає вологість. Витримує температуру до - 30 °C. Послугує вам не один зимовий сезон. Підходить для заняття спортом та фізичних активностей. Але один з можливих негативних факторів його висока ціна.
- Натуральний пух. Добре зберігає тепло, легкий та довго носиться. Потребує спеціального догляду за собою, може викликати алергію. Чим більше пуху, тим тепліше. Найкращий склад - 80% пух, та 20% пера у складі вашої зимової куртки. Догляд за ним не такий вже і важкий, якщо виріб зроблений якісно. Прати потрібно спеціальними засобами та обов’язково на делікатному режимі.
- Овчина. Тепла та довго носиться, але важка в порівнянні з іншими. За таким товаром потрібен спеціальний догляд.
Модель та фасон зимової куртки
Вже який сезон підряд в тренді залишається оверсайз та нестандартні форми. Це тренд на комфорт, який ми підтримуємо! Куртки, що не сковують ваші рухи, а дизайн максимально простий та не потребує додаткового догляду. Такі куртки поєднуються зі светрами оверсайз та грубим низом.
Найпопулярніші моделі
- Пуховики. Класика, яку вибирають найчастіше. Зазвичай йде з капюшоном та теплим коміром. В цьому році популярна довжина трохи вище коліна, наявність великих кишень, яскраві кольори.
- Шкіряні дублянки. Стильне рішення та оригінальний вигляд. Але в той самий час вони стійкі до низьких температур.
- Вовняні куртки. Поєднуються майже з усіма речами базового гардероба. Володіють функцією самоочищення, не вбирають запахи та бруд.
Корисні лайфхаки, які допоможуть обрати ту саму ідеальну зимову куртку
-
Як зрозуміти, що виріб якісний? Подивитися на його зворотну сторону. Наповнювач має бути розміщений рівномірно, не має бути волокон та швів, що виступають.
-
Обирати куртку не в «розмір в розмір», а враховувати те, що вона має бути трохи більшою.
-
Позначка на бирці «F.P.» відповідає за пружність та наскільки швидко буде відновлюватися наповнювач пуховика.
-
Темні кольори найбільш практичні — відтінки сірого, темно-зеленого, темно-синього, чорного.
-
Якщо вам важлива практичність у догляді обирайте модель з синтетичним утепленням.
-
Замовляєте онлайн? Уточнюйте всі дрібниці виробу, не ігноруйте склад наповнювача та з якого матеріалу зроблено товар.
Наші спеціалісти з радістю допоможуть підібрати вам ідеальну зимову куртку, яка прослужить не один рік. Тому сміливо звертайтесь до нас про допомогу!
0 comments