Blogs

  • Під кінець 2021 року та напередодні свят, разом із Новою поштою, підготували для вас приємну пропозицію.   А саме: єдиний тариф у поштомат — 35 грн без комісії за післяплату. Акція проходить по всій Україні з 19 жовтня по 31 грудня 2021 року.   Доставка здійснюється дуже просто.  Тільки з 19 жовтня по 31 грудня 2021 р. діють спеціальні умови на послугу перевезення відправлень у поштомати – всього 35 гривень (з відділення до поштомату). Зменшений тариф стосується виключно послуги перевезення відправлень та не включає оплату інших послуг (додаткових послуг, пакування, комісію від оціночної вартості, страхування тощо). Для відправлень з оголошеною вартістю до 200 грн, сплачується комісія у розмірі 1 грн, понад 200 грн — 0,5% від оголошеної вартості. Встановлені обмеження щодо відправлень, на які поширюються акційні умови — лише відправлення вагою не більше 20 кг, розмірами не більше 40*60*30 см, оціночна вартість —  до 6000 грн. Протягом часу дії акції скасовується комісія за здійснення переказу коштів. Це відбувається при умові оплати онлайн вартості доставки (було 2% + 20 грн, стало: 0 грн). З нами надійно та вигідно! Долучайтесь!
  • Уже готуємо вигідну пропозицію для вас. Найближчим часом представимо каталог та бланки для замовлення. Очікуйте повідомлень на електронну пошту та слідкуйте за новинами у нашому Telegram каналі . Ви отримаєте: щотижневі комерційні пропозиції з лімітованим товаром, які ми індивідуально підберемо; можливість використовувати усі фото та описи товару на своїх ресурсах, які є у наявності на нашому сайті; консультацію персонального менеджера, який допоможе із замовленням, порекомендує популярні товари, організує доставку, оплату та відповість на ваші запитання; відтермінування платежу, при тривалій співпраці. А також ви легко зможете сформувати замовлення за 6 календарних місяців до отримання товару, на основі презентаційних файлів виробника. Після попереднього замовлення, ви отримаєте суттєве зниження цін закупівлі та доступ до вибраного товару в необмеженій кількості. Ми ознайомимо вас із порядком формування та заповненням спеціального бланка замовлень. Розповімо про порядок розрахунків, усі необхідні терміни та доставку товару.
  • Стиль не розкіш, а спосіб комунікації. У вас не буде другого шансу справити перше враження. Зустрічають по одягу, але оцінюють потім гармонійне поєднання вашого look-у та характеру-інтелекту. Виражати себе, свій внутрішній світ та транслювати сигнали «своїм» за допомогою одягу, взуття та аксесуарів - давня світова практика, не залежна від національності та віросповідання. 7DREAMSPORT – не просто черговий інтернет-магазин оригінального одягу світових брендів. 7DREAMSPORT – стиліст, радник та приятель. Ми працюємо для того, щоб допомагати людям виражати себе, презентувати себе та знаходити максимально круті образи, в яких вони почуватимуться собою на 110%. Саме тому у 2021 ми анонсуємо курс на амбасадорство! Наша команда це люди різного віку, статі та уподобань, але це однаково амбітні, відкриті та активні особистості, які постійно навчаються та прагнуть ділитись успішним досвідом. Якщо ти любиш моду та стиль, eco-friendly, маєш про що сказати, чим поділитись та любиш це робити – напиши нам і давай приносити людям радість разом. Ми відкриті до різних форм партнерства та запрошуємо стилістів, фотографів, модні видання, блогерів та лідерів думок до співпраці. Якщо ти поділяєш наші цінності та прагнеш змінювати цей світ – напиши нам, неважливо скільки у тебе підписників сто, тисяча чи мільйон, головне, щоб був внутрішній вогонь і готовність ділитись ним з іншими. Пропозиції надсилайте на [email protected]  чи в приватні повідомлення наших соцмереж Instagram  та Facebook . Давайте запалимо цей 2021!  
  • Часи змінюються, та не цінності. Проактивність, чесність, професіоналізм – ці якості завжди в тренді. Не просто спостерігати за історією, а й бути причетними до неї. Історія українського футболу, як й незалежної України пишеться саме в цей час і ми вважаємо за свій обов’язок всіляко підтримувати український спорт в цілому, та футбол зокрема. Саме з цих причин у 2020 році компан і я 7dreamsport стала партнером одразу двох спортивних клубів Прем’єр-ліги України, а саме: ФК «Минай» (Закарпаття) та ФК «Десна» (Чернігів). Завдяки співпраці між нашою компанією та футбольними клубами гравці у сезоні 20/21 виступатимуть в новій футбольній формі відомих світових брендів, а саме: Nike та Adidas. Якісна екіпіровка – це насамперед захист та безпека гравця на полі та більший шанс здобути ефектну перемогу. Вся продукція нашої компанії є оригінальною і сертифікована. Часті надходження нових товарів дозволяють не тільки першими пропонувати новинки, а й постійно проводити розпродажі та формувати найбільш привабливу цінову пропозицію. Команда 7dreamsport вдячна за довіру та сподівається, що ця співпраця принесе максимально позитивний результат для обох сторін. Бажаємо нових перемог нашим партнерам і нових вершин українському спорту! Ми відкриті для пропозицій по співпраці, надсилайте листа на [email protected]