• Пн-Пт – з 09:00 до 18:00
  • Сб – з 09:00 до 14:00
  • Нд - вихідний

7dreamsport – підтримує український футбол

Часи змінюються, та не цінності. Проактивність, чесність, професіоналізм – ці якості завжди в тренді. Не просто спостерігати за історією, а й бути причетними до неї. Історія українського футболу, як й незалежної України пишеться саме в цей час і ми вважаємо за свій обов’язок всіляко підтримувати український спорт в цілому, та футбол зокрема. Саме з цих причин у 2020 році компанія 7dreamsport стала партнером одразу двох спортивних клубів Прем’єр-ліги України, а саме: ФК «Минай» (Закарпаття) та ФК «Десна» (Чернігів).

Завдяки співпраці між нашою компанією та футбольними клубами гравці у сезоні 20/21 виступатимуть в новій футбольній формі відомих світових брендів, а саме: Nike та Adidas.

Якісна екіпіровка – це насамперед захист та безпека гравця на полі та більший шанс здобути ефектну перемогу. Вся продукція нашої компанії є оригінальною і сертифікована. Часті надходження нових товарів дозволяють не тільки першими пропонувати новинки, а й постійно проводити розпродажі та формувати найбільш привабливу цінову пропозицію.

Команда 7dreamsport вдячна за довіру та сподівається, що ця співпраця принесе максимально позитивний результат для обох сторін. Бажаємо нових перемог нашим партнерам і нових вершин українському спорту!

Ми відкриті для пропозицій по співпраці, надсилайте листа на [email protected]

Онлайн
Ми використовуємо Cookies, щоб користуватись сайтом було зручніше.