• Пн-Пт – з 09:00 до 18:00
  • Сб – з 09:00 до 14:00
  • Нд - вихідний

Курс на амбасадорство

Стиль не розкіш, а спосіб комунікації. У вас не буде другого шансу справити перше враження. Зустрічають по одягу, але оцінюють потім гармонійне поєднання вашого look-у та характеру-інтелекту. Виражати себе, свій внутрішній світ та транслювати сигнали «своїм» за допомогою одягу, взуття та аксесуарів - давня світова практика, не залежна від національності та віросповідання.

7DREAMSPORT – не просто черговий інтернет-магазин оригінального одягу світових брендів. 7DREAMSPORT – стиліст, радник та приятель. Ми працюємо для того, щоб допомагати людям виражати себе, презентувати себе та знаходити максимально круті образи, в яких вони почуватимуться собою на 110%.

Саме тому у 2021 ми анонсуємо курс на амбасадорство! Наша команда це люди різного віку, статі та уподобань, але це однаково амбітні, відкриті та активні особистості, які постійно навчаються та прагнуть ділитись успішним досвідом.

Якщо ти любиш моду та стиль, eco-friendly, маєш про що сказати, чим поділитись та любиш це робити – напиши нам і давай приносити людям радість разом. Ми відкриті до різних форм партнерства та запрошуємо стилістів, фотографів, модні видання, блогерів та лідерів думок до співпраці. Якщо ти поділяєш наші цінності та прагнеш змінювати цей світ – напиши нам, неважливо скільки у тебе підписників сто, тисяча чи мільйон, головне, щоб був внутрішній вогонь і готовність ділитись ним з іншими.

Пропозиції надсилайте на [email protected] чи в приватні повідомлення наших соцмереж Instagram та Facebook.

Давайте запалимо цей 2021!

 

Онлайн
Ми використовуємо Cookies, щоб користуватись сайтом було зручніше.