4 серпня 2022 року у спортивному залі на вул. Симоненка, де безплатно проходять реабілітацію особи з інвалідністю, ми встановили нове спортивне обладнання. Тренажером та спортивним інвентарем вже користуються підопічні клубу. Відео з місця події та перелік обладнання дивіться нижче.
Ми вже розповідали, як ми залучали громадськість до збору коштів на сучасне обладнання для спортивної адаптації та соціалізації осіб з інвалідністю. Дякуємо всім, хто приєднався до «Простору добра з 7dreamsport». Проте метою акції було не стільки зібрати кошти, скільки звернути увагу містян на певну категорію соціально незахищених осіб. З цього також складається наша місія.
Але просвітницька діяльність та організація заходів є лише частковою складовою нашої соціальної відповідальності. Більш значний внесок стосується матеріальної підтримки. Звісно зібраних грошей не мало вистачити на сучасне спортивне обладнання. Тому 90% вартості тренажера та додаткового спортивного інвентарю сплачено нашою компанією.
![](https://7dreamsport.ua/wa-data/public/photos/77/17/1777/1777.970.png)
Наші старання було відзначено міською владою. Заступник міського голови Олександр Левицький вручив засновнику 7dreamsport Андрію Косміраку подяку від міського голови «За вагомий фінансовий внесок у придбання нового спортивного обладнання для потреб осіб з інвалідністю». На відео можна подивитися репортаж зі спортивного залу.
Підопічні спортивного залу на вул. Симоненка отримали:
- Професійну бігову доріжку з 9-дюймовим LСD дисплеєм і вбудованим блютузом. Доріжка має великий розмір бігового полотна та спеціальні подушки, що захищають суглоби від ударного навантаження.
- Стрічки-еспандери для реабілітації після травм суглобів, м’язів, сухожиль та зв'язок.
- Гімнастичні палички для розминок та тренувань зв'язок і груп м'язів, які без такого пристосування залишаються незалученими.
- Масажні балансувальні півсфери, які поліпшають кровообіг і стан хребта, тренують вестибулярний апарат та зміцнюють м'язи.
- Масажні балансувальні подушки з рельєфною поверхнею та можливістю регулювати пружність.
![](https://7dreamsport.ua/wa-data/public/photos/78/17/1778/1778.970.png)
Засновник компанії «7dreamsport» Андрій Космірак:
«Це черговий крок нашої компанії в обраному напрямку допомоги. У важкий час додаткова соціальна відповідальність бізнесу перед суспільством має стати нормою. На жаль, в умовах війни фінансування недержавних програм із реабілітації та адаптації осіб з інвалідністю обмежено. Однак кількість цих людей, зі зрозумілих причин, збільшуватиметься. Саме тому ми звернули увагу на цю категорію громадян. Адже фізкультура та спорт є одним з методів їхній адаптації та соціалізації».
![](https://7dreamsport.ua/wa-data/public/photos/81/17/1781/1781.970.png)
Директор департаменту молодіжної політики та спорту Віталій Матешко:
«Спортивні змагання або колективні тренування сприяють психологічному розвантаженню та налагоджують взаємини осіб з інвалідністю зі світом. Люди потрапляють у сприятливе середовище, спілкуються і через те швидше повертаються до нормального активного життя».
0 comments