Загальна інформація про Партнерську програму «Агент 7dreamsport»

Учасник партнерської програми «Агент 7dreamsport» отримує дохід з кожного нового клієнта/покупця. Чим більше замовлення клієнта – тим більший прибуток Агента. Агент 7dreamsport відразу конвертує свої ділові якості та особисті зв'язки на ринку в грошові кошти.

Агенту не потрібно утримувати склад, офіс та бухгалтерію, не потрібно домовлятися з постачальниками та організовувати доставку товару покупцю. Це робота нашої команди. Всі товари інтернет-магазину 7dreamsport є оригінальними. Якість підтверджується сертифікатами.

Стати Агентом 7dreamsport

Кого може зацікавити Партнерська програма «Агент 7dreamsport»

Учасником партнерської програми «Агент 7dreamsport» може стати кожен зареєстрований користувач сайту 7dreamsport.ua. В Особистому кабінеті сайту з’явиться розділ Агент 7DREAMSPORT. Там буде відображатися вся статистика партнерських замовлень та нарахування відсотків Агенту. Якщо Ви не маєте Особистого кабінету, це легко виправити.

Стати Агентом 7dreamsport

Агентами 7dreamsport можуть стати активні учасники спільнот та груп у соціальних мережах, постійні відвідувачі тематичних форумів, блогери, контентмейкери YouTube, Instagram, Tik-Tok, або просто відповідальні особи, які серйозно ставляться до будь-якої справи. Тренери та менеджери спорт-клубів, які рекомендують інтернет-магазин 7dreamsport своїм колегам, друзям і знайомим, до порад яких дослухаються.

Учасник партнерської програми «Агент 7dreamsport» отримує унікальне реферальне посилання. Кожний новий клієнт, який здійснює покупку на сайті 7dreamsport.ua за цим посиланням, приносить дохід учаснику партнерської програми.

Стати Агентом 7dreamsport

Як працює Партнерська програма «Агент 7dreamsport»

Для якісних продажів та прозорості відносин з учасниками партнерської програми ми обрали найпрогресивніший маркетинговий інструмент – реферальне посилання. Партнерські посилання мають величезний потенціал для всіх, хто хоче та вміє заробляти на партнерських програмах. Реферальне посилання – це URL, що містить унікальний ID.

Важливо, щоб покупець переходив на сайт 7dreamsport.ua саме за посиланням з унікальним ID Агента. Це дозволяє відстежити, який саме учасник партнерської програми «Агент 7dreamsport» привів нового покупця. Без реферального посилання покупця неможливо ідентифікувати, а значить система не нарахує Агенту його комісію.

Для кожного нового покупця реферальне посилання діє один раз. За другу, третю та наступні покупки цього ж покупця відсотки Агенту не нараховуються. Покупцями можуть бути юридичні та фізичні особи. Статус не впливає на прибуток Агента. Також на його дохід не впливають асортимент та кількість одиниць проданого за реферальним посиланням товару. Чим вища сума продажу, тим вищий дохід Агенту.

Сума покупки в інтернет-магазині 7dreamsport має бути не меншою за 18.000 гривень одним платежем.

Стати Агентом 7dreamsport

Нарахування та виплати учасникам програми «Агент 7dreamsport»

Для нарахування агентського відсотка важливо, щоб клієнти заходили на сайт 7dreamsport.ua та оформляли замовлення виключно за реферальним посиланням Агента. Винагорода нараховується після оформлення та оплати товару покупцем. Дохід учасника партнерської програми «Агент 7dreamsport» – це 5% від суми покупки, яку здійснили його клієнти.

Нарахований дохід відображається в Особистому кабінеті. Виплата здійснюється через 20 днів після оплати покупки клієнтом, який зайшов на сайт 7dreamsport.ua за реферальним посиланням Агента. Гроші переказуються на банківську картку Агента, вказану під час реєстрації.

Стати Агентом 7dreamsport

Як стати Агентом 7dreamsport

Щоб стати учасником партнерської програми, необхідно ознайомитись з усіма пунктами програми та завести Особистий кабінет на сайті 7dreamsport.ua. 

Стати Агентом 7dreamsport