Повернення

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

1. Повернення товару в Інтернет-магазин можливий в разі якщо збережено: його товарний вигляд, споживчі властивості, оригінальна фабрична упаковка, ярлики, бірки. Товар, який має сліди використання - поверненню не підлягає (сліди використання - будь-які зміни в товарі, що свідчать про його експлуатацію за призначенням).

2. При поверненні Покупцем товару належної якості, Інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару, при умові повної сплати відправки товару Продавцю від Покупця.

3. Звертаємо Вашу увагу, товари куплені за акційними цінами можуть мати свої спеціальні умови повернення, які вказані в самих умовах акцій. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НЕНАЛЕЖНОЇ ЯКОСТІ ТА РЕКЛАМАЦІЇ: 1. Під товаром неналежної якості мається на увазі товар, який має явний дефект виробничого характеру. Отриманий Товар повинен відповідати опису на Сайті. Відмінність елементів дизайну або оформлення від заявленого на Сайті опису не є ознакою неналежної якості.

2. Зовнішній вигляд Товару, а також комплектність усього Замовлення повинні бути перевірені Одержувачем в момент отримання Товару. Якщо товар рекламаційний, для його повернення слід ознайомитися з розділом врегулювання рекламаційних випадків.

3. При отриманні Товару Покупець ставить свій підпис в квитанції про оплату. Після отримання Замовлення претензії до зовнішніх дефектів товару, його кількості, комплектності та товарного вигляду не приймаються. Сторони погодили, що в разі недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури, розуміється отримання Покупцем Товару в належному стані - без будь-яких механічних пошкоджень і в повній комплектності.

4. Вимоги про повернення сплаченої за товар грошової суми підлягають задоволенню протягом 14 днів з дня пред'явлення відповідної вимоги.

5. Повернення грошових коштів здійснюється за допомогою повернення вартості оплаченого Товару на банківську карту Покупця в термін до 30 календарних днів.

6. Кошти повертаються Покупцеві після отримання повернутого Товару, обробки Продавцем належним чином заповненої Покупцем накладної на повернення товару та підтвердження наявності підстав для повернення. Повернення та врегулювання рекламаційних випадків: Повернення товару неналежної якості можливе при виявленні покупцем недоліків товару або інших істотних невідповідностей замовленого товару відносно того, який був розміщений в Інтернет сайті Продавця. Виявлений Вами недолік не повинен бути наслідком неправильного використання або зберігання товару.

Згідно ст. 8 Закону України «Про захист прав споживачів» ви маєте право протягом гарантійного терміну (14днів) заявити претензію про якість товару.

Ви можете повернути товар при виявленні прихованого дефекту. Дефект не повинен являтись наслідком неправильної експлуатації! Після попереднього розгляду претензії, Вам будуть повернуті гроші за покупку (протягом 30 календарних днів), або повідомлено про необхідність проведення додаткової незалежної експертизи.

Звернення до спеціалізованої організації для проведення незалежної експертизи проводиться відповідно до направлення Продавця. У разі визнання експертизою фабричного дефекту, вартість покупки повертається (в обмін на дефектний виріб). Щоб Ваша рекламація була розглянута, разом з товаром вишліть до нас сам товар з бланком на повернення, попередньо потрібно вказати на бланку «Дефект» біля рекламаційного товару.

КОШТИ ЗА ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ ВИ МОЖЕТЕ ОТРИМАТИ:

  • На банківську картку, якщо Ви оплатили товар.

У разі втрати або пошкодження Документів на повернення, зв'яжіться з менеджером інтернет-магазину для отримання дубліката Документів на повернення, за номером: (0800) 354 104 (безкоштовно по Україні) ПРОЦЕДУРА ПОВЕРНЕННЯ:

  1. Переконайтеся, що товар, що повертається відповідає умовам повернення;
  2. Заповніть і підпишіть документи на повернення українською мовою, розбірливим почерком;
  3. Надішліть товар разом з Документами на повернення, за адресою відправника.;
  4. Повернення грошових коштів здійснюється протягом 30 календарних днів, з моменту отримання товару, який підлягає поверненню;
  5. Повернення здійснюється за рахунок покупця.

ОБМІН ТОВАРУ: На даний момент інтернет-магазин 7dreamsport.ua не надає послугу обміну товару. Ви можете оформити нове замовлення на цікаву для Вас модель, а товар, який не підійшов повернути нам згідно з умовами повернення. ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ НАДСИЛАТИ ЗА АДРЕСОЮ:

ФОП Щербій Андрій Миколайович

с. Крихівці (м. Івано-Франківськ) 

 Відділення Нової Пошти №1 

 вул. Довженка 25В 

 тел. +380 68 230 67 77

Для прийняття вашого повернення на склад, не потрібно вказувати накладений платіж. Доставку оплачує покупець.